Identifikačné náramky a pásky na ruku

Identifikačné náramky na akcii Petra Čecha!

2.11.2011

Spoločnosť Idenfikační systémy podporila projekt „S námi na to máš“!

Slávny futbalový brankár Petr Čech si vyskúšal novú rolu. Na jeden večer sa ocitol za bicími nástrojmi ako bubeník kapely Eddie Stoilow. Partnerom exkluzívneho večera pre šesť stoviek pozvaných hosťov bola aj spoločnosť Identifikační systémy, ktorých náramky mali na sebe všetci účastníci koncertu, vrátane Petra Čecha. „Celá akcia sa konala v rámci projektu „S nami na to máš“! Táto akcia pomáha talentovaným deťom plniť ich sny a rozvíjať talent, keď na to nemajú dostatok prostriedkov. A my im ako ambasádori rôznymi výzvami chceme ukázať, že je možné dosiahnuť mnoho vecí, ale je potrebné chcieť aj niečo pre to urobiť. Preto si myslím, že majú podobné akcie zmysel. Je to nielen zábava, ale snáď aj inšpirácia,“ povedal po koncerte v pražskom Rock café Petr Čech.

„Hlavný rozdiel je ten, že kapela, oproti futbalovému týmu, vyhráva stále“, tvrdil do mikrofónu Petr Čech po konci koncertného setu pražskej kapely Eddie Stoilow. Brankár, ktorý už niekoľko rokov doma trénuje na bicie, bol 8. októbra v pražskom Rock Café hosťom vyššie zmieňovanej skupiny a zvládol odbubnovať hneď trojicu skladieb, konkrétne Yellow, Hey You a Floating. Po koncerte, ktorý si evidentne užíval, odpovedal na pár otázok.

Aký je to pocit, hrať na biciu súpravu pred plným klubom?

Pre mňa to bol veľký zážitok, pretože nikdy som nemal takú možnosť. A musím poďakovať aj kapela, ktorá mi to umožnila. Podržali ma, oni majú so živým hraním rozhodne viac skúseností ako ja. Takže ten stres nie je len mňa, pretože viem, že keď sa niečo nepodarí, chalani to zachránia. Nervózny som bol len na začiatku, ale po prvom údere zo mňa všetko spadlo. Ale užíval som si to. Najviac som vyhral stávku so ženou, ktorá si ma raz pri hraní doberala a ja som jej povedal – uvidíš, ja raz budem hrať na koncerte.

Je to iná nervozita, ako u futbalového brankára?

Je, pretože toto bola úplna novinka, ktorú som nikdy nezažil. Ak je teda vidieť menej chýb ako na ihrisku, tak to neviem, nie som hudobník.

Prečo si si vlastne vybral biciu súpravu?

Neviem presne, prečo som si tento nástroj vybral, ale je pravda, že mi zo všetkých nástrojov vyhovuje najviac. So svojimi prstami by som aj tak na klavír alebo gitaru hrať nemohol, takže voľba bola jasná. Mám svojho učiteľa, sám by som sa určite nenaučil nič.

Čo vlastne počúvaš za hudbu?

Počúvam rockovú hudbu. Ale som v tejto oblasti demokrat, keď sa mi tá hudba páči, tak proti nej nič nemám. Ale tie rockovejšie kapely sú mi bližšie. Jedna z mojich obľúbených skupín je napríklad Nirvana. Na skúške s Eddie Stoilow sme si jednu pesničku od nich taktiež skúšali.

Sú v Chelsea aj ďalší muzikanti?

Áno, máme tam troch, ktorí hrajú na bicie a jeden na gitaru. Jedny bicie sú brazílske, na tie hrá Alex. Malouda bubnuje reggae a ja som tretí. Na gitaru hral Drogba, ale teraz práve neviem, ako na tom hudobne je.

Ako hodnotíš celú akciu?

Bolo to vynikajúce, ďakujem všetkým partnerom, ktorý sa na tejto akcii podieľali. Vstup na koncert bol zadarmo a som rád, že napríklad i deti, ktoré tam boli, uvideli inšpirácie, že sa dá všetko zvládnuť, len musia na sebe tvrdo pracovať. Takže, ďakujem za spoluprácu, podporili ste dobrú vec.

Petr Čech si z našej ponúky vybral identifikačný náramok 2008S Sureimge. Vyzkúšajte ho aj Vy za exkluzívnu cenu od 0,055 EUR / ks.

Kedy náramky použiť?

  • vstup na akciu
  • návratka
  • vícedenný vstup
  • zóny - VIP, detská, divácka
  • kúpele – procedúra, hotely
  • hrady, zámky
  • športoviská
  • darčeky, suvenír
  • súťaž
  • charita

Nápady na využitie náramkov

Vianoce pre každého

Svietiaci stromček je súčasťou každého vianočného posedenia, firemného večierku alebo…

Silikónové náramky ako darček

Premýšľate o malom darčeku, ktorý neurazí? Ponúkame super silikónové náramky,…

IDE O ŽIVOT

V nedeľu 13.4.2014 o 15.00 sa vidíme na tejto akcii…

Podporujeme

Medzinárodné letecké dni SIAF 2013 – 31.8. a 1.9.2013

Medzinárodné letecké dni SIAF 2013 pripravili pre všetkých milovníkov letectva…

Identifikačné náramky na akcii Petra Čecha!

Spoločnosť Idenfikační systémy podporila projekt „S námi na to…